0
Krepšelis 0.00

Dėmesys kiekvienai detalei

Tegul jus supanti aplinka būna tobula

Aliuminio profilių gamyba

Aukščiausios kokybės aliuminio profiliai yra pagrindinis kompaktiškų ir visapusiškai funkcionalių stumdomų, pakabinamų, suveriamų durų ir pertvarų elementas. Daugiau kaip 120 patyrusių inžinierių ir dizainerių vienijanti „Sevroll“ profesionalų komanda siūlo pažangius technologinius sprendimus savo klientams nuo 1996 metų. Ilgametė patirtis leido sukurti platų originalaus dizaino, ergonomiškų, tobulos kokybės gaminių asortimentą, kurį ir siūlome savo klientams.Ko gero didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Siūlome rinktis iš daugiau nei 35 Sevroll sistemų. Yra keturios pagrindinių gaminių grupės ⎯ stumdomų, pakabinamų, suveriamų durų ir drabužinių pertvarų sistemos. Tai ko gero didžiausias pasirinkimas slankiojančių sistemų rinkoje. Todėl galime įgyvendinti bet kokį individualų kliento užsakymą, užtikrinant pasirinkimo unikalumą ir funkcionalumą.

Daugiau nei puiki kokybė už protingą kainą

Mūsų klientai įsigyja ne tik gaminį, bet ir su juo į savo namus įsileidžia ypatingą emociją. „Sevroll“ gaminių kainą lemia aukštos kokybės ištekliai ir gamybai naudojamos moderniosios technologijos. Štai todėl mūsų klientai įsigyja ne tik patikimą gaminį, bet ir gali pasidžiaugti jo funkcionalumu ir estetika. Visa tai siūlome už konkurencingą kainą.

Pagalba klientams

Tinkamai sumontuoti gaminius ⎯ dar vienas mūsų prioritetas, lemiantis nepriekaištingą kokybę. Norime, kad klientai lengvai sugebėtų sumontuoti „Sevroll“ sistemas ir integruoti jas į savo namus tam skirdami kuo mažiau pastangų. Todėl mūsų kompetentingi klientų aptarnavimo specialistai atsakys į bet kokius organizacinius ir techninius klausimus, dėmesį skirs net ir menkiausioms detalėms.

Aukščiausio lygio meistriškumas

Esame pirmieji rinkoje, pasiūlę amžiną garantiją aukščiausios kokybės plieno viršutinių ir apatinių ratukų mechanizmams.


Elektroninis katalogas


Naujienos

Peržiūrėkite mūsų gaminių katalogą. Elektroniniame kataloge rasite visą aliuminio profilių asortimentą ir informaciją apie gaminių kainas, jų technines specifikacijas, todėl užsisakyti tinkamą gaminį bus lengviau.

Plačiau

Peržiūrėkite naujausius „Sevroll“ gaminius. Čia rasite stumdomų durų sistemų ir baldų furnitūros pasirinkimą, kurie įsilies į jūsų interjerą ir suteiks kasdieniam gyvenimui daugiau patogumo ir funkcionalumo.

sevroll kokybė

Aliuminio profiliai
Aukščiausios kokybės aliuminio profiliai yra pagrindinis kompaktiškų ir visapusiškai funkcionalių stumdomų, pakabinamų, suveriamų durų ir pertvarų elementas.

Stumdomos durys
Mūsų specialistai teikia stumdomų durų projektavimo ir gamybos paslaugas sukurdami aukštos kokybės, puikaus dizaino ir lanksčiai integruojamą stumdomų durų sistemą.

Furnitūra
Siekdami užtikrinti stumodomų durų sistemoms daugiau patogumo ir funkcionalumo, prekiaujame "Sevroll" aukštos kokybės baldų furnitūra.

Paslaugos
Įvairiapusė kvalifikuotų specialistų pagalba kiekviename interjero kūrimo etape - nuo konsultacijų ir planavimo iki baldų gamybos pagal individualų užsakymą.