0
Krepšelis 0.00

Kvalifikuoti specialistai

Novatoriški baldų sprendimai turi būti įgyvendinti profesionaliai

Paslaugos

Būdami oficialūs „Sevroll“ partneriai gerai žinome šio prekės ženklo gaminių savybes ir pritaikymo galimybes. Mūsų paslaugų spektre ⎯ ne tik „Sevroll“ stumdomų durų sistemų projektų įgyvendinimas, bet ir įvairiapusė kvalifikuotų specialistų pagalba kiekviename interjero kūrimo etape - nuo konsultacijų ir planavimo iki baldų gamybos pagal individualų užsakymą.

Baldinių ruošinių gamyba

Bendradarbiaujame tiek su atskirais baldininkais, tiek su įvairaus dydžio baldų gamybos įmonėmis, kurios vertina mūsų, kaip baldinių ruošnių gamintojų ir medienos apdirbimo specialistų, patirtį. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai ir moderni medienos apdirbimo bei frezavimo įranga leidžia kurti aukštos kokybės baldų detales ir komponentus, kurie yra ypač svarbūs norint sėkmingai įgyvendinti klientų projektus.

Baldų gamyba

Nebijokite mums patikėti savo interjero vizijos. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda yra sukaupusi pakankamai patirties, įgyvendinant daugybę pačių įvairiausių baldų gamybos projektų tiek individualiems klientams, tiek įmonėms ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Būdami lankstūs ir kompetentingi, galime pasiūlyti aukščiausios kokybės baldų gaminių, kurie ne tik suteiks erdvei išskirtinumo, bet ir bus patikimi, juos galėsite ilgai naudoti.

Kitos paslaugos

Nuolat plečiame savo paslaugų spektrą, nes nepaliaudami galvojame apie inovacijas. Galime sukurti jūsų patalpų interjero viziją, pasiūlyti paslaugas, apimančias visus baldų gamybos ir konstravimo etapus, taip pat įvykdyti individualius specifinius užsakymus, pavyzdžiui, pagaminti aliuminio duris, jūsų poreikius atitinkančius stalčių skirtukus, suteikt veidrodžių pjaustymo paslaugas ir dar daugiau.

Stalčių skirtukai pagal jūsų poreikius

Sukurkite harmoniją kasdieniame gyvenime

Galite net nežinoti, kam reikalingas stalčių skirtukas, kol jo neišbandysite. Mūsų specialūs stalčių skirtukai padės jūsų virtuvėje sukurti idealią tvarką, suteiks daugiau elegancijos daiktų saugojimo erdvėms.


Elektroninis katalogas


Naujienos

Peržiūrėkite mūsų paslaugų katalogą. Elektroniniame kataloge rasite visą mūsų paslaugų asortimentą ir informaciją apie jų kainas, todėl užsisakyti tinkamą paslaugą bus lengviau.

Plačiau

Peržiūrėkite naujausius „Sevroll“ gaminius. Čia rasite stumdomų durų sistemų ir baldų furnitūros sprendimus, kurie įsilies į jūsų interjerą ir suteiks kasdieniam gyvenimui daugiau patogumo ir funkcionalumo.


sevroll kokybė

Aliuminio profiliai
Top-quality aluminum profiles are the foundation of compact and fully functional sliding, folding, pull-apart and pathway door systems. 

Stumdomos durys
Every project calls for individual solutions. Bearing that in mind, we offer professional sliding doors services, which ensure that you'll not only get a top-quality product, but a complete package of quality, design options and flexibility.

Furnitūra
Maximize the comfort and functionality of implemented Sevroll systems with high-quality furniture accessories.

Paslaugos
Įvairiapusė kvalifikuotų specialistų pagalba kiekviename interjero kūrimo etape - nuo konsultacijų ir planavimo iki baldų gamybos pagal individualų užsakymą.