0
Krepšelis 0.00

Daugybė galimybių

Stumdomų durų sistemos yra idealus patogumo, 
ergonomiškumo ir rafinuoto dizaino derinys

Stumdomų durų gamyba

Kiekvienam projektui reikalingi individualūs sprendimai. Todėl mūsų specialistai teikia stumdomų durų projektavimo ir gamybos paslaugas sukurdami aukštos kokybės, puikaus dizaino ir lanksčiai integruojamas stumdomų durų sistemas. Mes turime didelę patirtį šioje srityje, todėl galite būti tikri, kad kiekvienas užsakymas bus įgyvendintas atsižvelgiant net į mažiausias smulkmenas. Viskas, ką turite padaryti - išsirinkti duris, o visu kitu pasirūpinsime mes.

Rinkitės iš daugybės užpildų variantų

Mūsų profiliams tinka įvairiausios struktūros, storio ir svorio užpildai, todėl jie gali būti sėkmingai naudojami gaminant medžio drožlių plokščių duris su veidrodžiais, stiklais, ratano, audinio ir kitokiomis detalėmis. Platus apdailos medžiagų ir dekoratyvinių profilių pasirinkimas suteikia daugiau laisvės kuriant nestandartinius medžiagų ir formų derinius.

Individualus dizainas

Kitaip nei tradiciniai baldai ir spintos, stumdomųjų durų sistemos gali būti skoningai įmontuotos į jau esančias konstrukcijas. Visas „Sevroll“ duris ir korpusus galima pagaminti pagal individualius užsakymus. Turėdami galimybę rinktis iš 120 skirtingų aliuminio profilio variantų ir užpildų tipų, galėsite neriboti laisvės, kurdami unikalų durų dizainą.

Visuomet jūsų paslaugoms

Jei jums sunku išsirinkti tinkamą stumdomų durų sistemą arba reikia specialisto patarimo, mes visuomet pasiruošę jums padėti. Nedvejodami kreipkitės ir kartu rasime geriausią sprendimą, kaip projektą paversti realybe.

Idėjos jūsų įkvėpimui

Įmontuojamos spintos ir baldų įranga leidžia praktiškiau ir moderniau panaudoti erdves, suteikiant joms žavesio. Susipažinkite su mūsų dizainerių ir konstruktorių siūlomomis galimybėmis ir pritaikykite jas sau.


Elektroninis katalogas


Naujienos

Peržiūrėkite mūsų gaminių katalogą. Elektroniniame kataloge rasite visą stumdomų durų sistemų asortimentą, informaciją apie gaminių kainas bei jų technines specifikacijas, todėl užsisakyti tinkamą gaminį bus lengviau.

Plačiau

Peržiūrėkite naujausius „Sevroll“ gaminius. Čia rasite stumdomų durų sistemų ir kitų baldų sprendimų, kurie įsilies į jūsų interjerą ir suteiks kasdieniam gyvenimui daugiau patogumo ir funkcionalumo.

sevroll kokybė

Aliuminio profiliai
Aukščiausios kokybės aliuminio profiliai yra pagrindinis kompaktiškų ir visapusiškai funkcionalių stumdomų, pakabinamų, suveriamų durų ir pertvarų elementas. 

Stumdomos durys
Mūsų specialistai teikia stumdomų durų projektavimo ir gamybos paslaugas sukurdami aukštos kokybės, puikaus dizaino ir lanksčiai integruojamą stumdomų durų sistemą.

Furnitūra
Siekdami užtikrinti stumodomų durų sistemoms daugiau patogumo ir funkcionalumo, gaminame "Sevroll" aukštos kokybės baldų furnitūrą.

Paslaugos
Įvairiapusė kvalifikuotų specialistų pagalba kiekviename interjero kūrimo etape - nuo konsultacijų ir planavimo iki baldų gamybos pagal individualų užsakymą.