0
Krepšelis 0.00

Apie Sevroll

Pasaulinis prekės ženklas, atspindintis
išskirtinį stilių ir stiprias ambicijas

Istorija

Bendrovė „Sevroll“ įkurta 1996 metais Lenkijoje. Nuo to laiko ji stipriai išplėtė savo gaminių asortimentą bei rinkų teritorijas ir šiandien yra viena žinomiausių apdailos profilių ir slankiojančių durų sistemų gamintojų Europoje. Bendrovėje dirba daugiau kaip 120 specialistų. Šios „Sevroll“ profesionalų komandos dėka, tūkstančiai klientų papuošė savo namus patvariomis ir novatoriškomis stumdomų, suvarstomų bei pakabinamų durų sistemomis. Originalus dizainas, aukštos kokybės medžiagos ir nesudėtingas montavimas yra tai, kam „Sevroll“ skiria didžiausią dėmesį.

Pripažinimas visame pasaulyje

Aukštos kokybės slankiojančių durų sistemos ir baldinė furnitūra padėjo „Sevroll“ užimti stiprias pozicijas Europos rinkoje ir už jos ribų. Prekės ženklas stabilias pozicijas išsikovojo nuosekliai įgyvendindamas prekybos ir reklamos politiką. Didelis partnerių pasitikėjimas „Sevroll“ gaminiais leido bendrovei užkopti į aukščiausias rinkos pozicijas. Skirdami nuolatinį dėmesį klientų poreikiams, „Sevroll“ vis aukščiau kelia reikalavimų kartelę novatoriškiems baldams.

Ko gero didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

„Sevroll“ auga kartu su nuolat besikeičiančiais rinkos poreikiais. Bendrovė visuomet siūlo platų stumdomų, suvarstomų ir pakabinamų durų sistemų pasirinkimą bei apdailos profilius. Siekdami modernizuoti tradicinius baldų gamybos sprendimus, nuolat ieško naujovių, geresnių technologinių, konstrukcinių sprendimų ir medžiagų.

Kaina ar kokybė?

„Sevroll“ gaminių kainą lemia aukštos kokybės ištekliai ir gamybai naudojamos moderniosios technologijos. Nuo 1996 metų svarbiausiose srityse buvo  pritaikyta daug modernių sprendimų. „Sevroll“ sistemos pasižymi patikimumu, montavimo paprastumu, saugiu naudojimu ir funkcionalumu. Tą patvirtina daugybė apdovanojimų už pramoninį dizainą ir patento teisės. Tai pirmoji bendrovė pramonės šakoje, suteikusi amžiną garantiją ratukų mechanizmams.

Amžina garantija

„Sevroll“ technologai viso gamybos proceso metu rūpinasi, kad gaminiai atitiktų aukščiausius meistriškumo standartus ir pirmieji rinkoje suteikė amžiną garantiją ratukų mechanizmams. Ši garantija taikoma visiems „Sevroll“ žaliems stumdomųjų durų ratukams, kadangi tiek viršutiniai, tiek apatiniai ratukai pagaminti iš aukštos kokybės deformacijai atsparaus plieno. Pagal TEC technologiją gaminami ratukų mechanizmai ir jų guoliai yra stumdomųjų durų sistemos dalis, užtikrinanti, kad durys judės tyliai ir stabiliai.

Profesionalų komanda

„Sevroll“ specialistų komanda, kurią sudaro daugiau kaip 120 savo srities žinovų, nuolat ieško naujovių, leidžiančių rinkai pasiūlyti aukštos kokybės patvarias sistemas už prieinamą kainą. Bendrovė savo klientus laiko partneriais, tad gali produktyviai bendradarbiauti ir kurti abipusį pasitikėjimą, leidžiantį augti ir išlikti pramonės lyderiais. „Sevroll“ klientai visuomet gali tikėtis profesionalios pagalbos, greito užsakymų įvykdymo, nes būtent į tai yra orientuotas bendrovės darbas. Stengiamasi, kad kompetentingai būtų atsakyta į klientų techninius ir bendrojo pobūdžio klausimus, atsižvelgiant į kiekvieną smulkmeną.