0
Krepšelis 0.00

Dėmesys kiekvienai detalei

Didelis slankiojančios durų sistemų pasirinkimas gamintojams

SEVROLL slankiojančių durų sistemos

Aukščiausios kokybės slankiojančių durų sistemos yra pagrindinis kompaktiškų ir visapusiškai funkcionalių stumdomų, pakabinamų, suveriamų durų ir pertvarų elementas. Daugiau kaip 120 patyrusių inžinierių ir dizainerių vienijanti „Sevroll“ profesionalų komanda siūlo pažangius technologinius sprendimus baldų gamintojams nuo 1996 metų. Ko gero didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Siūlome rinktis iš daugiau nei 35 „Sevroll“ sistemų. Yra keturios pagrindinių gaminių grupės ⎯ stumdomų, pakabinamų, suveriamų durų ir drabužinių pertvarų sistemos. Tai vienas didžiausių pasirinkimų slankiojančių sistemų rinkoje. Todėl mūsų partneriai ir baldų gamintojai gali įgyvendinti bet kokį individualų kliento užsakymą, užtikrinant pasirinkimo unikalumą ir funkcionalumą.

Daugiau nei puiki kokybė už protingą kainą

„Sevroll“ slankiojančių durų sistemų kainą lemia aukštos kokybės ištekliai ir gamybai naudojamos moderniosios technologijos. Todėl mūsų klientai įsigyja ne tik patikimą gaminį, bet ir gali pasidžiaugti jo funkcionalumu ir estetika. Visa tai siūlome už konkurencingą kainą.

Pagalba klientams

Tinkamai sumontuotos durų sistemos ⎯ dar vienas mūsų prioritetas, lemiantis nepriekaištingą kokybę. Siekiame, kad baldų gamintojai lengvai sugebėtų sumontuoti „Sevroll“ sistemas ir integruoti jas į savo klientų namus tam skirdami kuo mažiau pastangų. Todėl mūsų kompetentingi klientų aptarnavimo specialistai atsakys į bet kokius organizacinius ir techninius klausimus, dėmesį skirs net ir menkiausioms detalėms.

Aukščiausio lygio meistriškumas

Esame pirmieji rinkoje, pasiūlę amžiną garantiją aukščiausios kokybės plieno viršutinių ir apatinių ratukų mechanizmams.


Elektroninis katalogas


Naujienos

Peržiūrėkite mūsų gaminių katalogą. Elektroniniame kataloge rasite visą aliuminio profilių asortimentą ir informaciją apie gaminių kainas, jų technines specifikacijas, todėl užsisakyti tinkamą gaminį bus lengviau.

Plačiau

Peržiūrėkite naujausius „Sevroll“ gaminius. Čia rasite stumdomų durų sistemų ir baldų furnitūros pasirinkimą, kurie įsilies į jūsų interjerą ir suteiks kasdieniam gyvenimui daugiau patogumo ir funkcionalumo.

sevroll kokybė

Slenkančios durų sistemos
Aukščiausios kokybės aliuminio profiliai yra pagrindinis kompaktiškų ir visapusiškai funkcionalių stumdomų, pakabinamų, suveriamų durų ir pertvarų elementas.

Stumdomų durų gamyba
Mūsų specialistai teikia stumdomų durų projektavimo ir gamybos paslaugas sukurdami aukštos kokybės, puikaus dizaino ir lanksčiai integruojamą stumdomų durų sistemą.

Baldų furnitūros gamyba
Siekdami užtikrinti stumodomų durų sistemoms daugiau patogumo ir funkcionalumo, prekiaujame "Sevroll" aukštos kokybės baldų furnitūra.

Papildomos paslaugos
Įvairiapusė kvalifikuotų specialistų pagalba kiekviename interjero kūrimo etape - nuo konsultacijų ir planavimo iki baldų gamybos pagal individualų užsakymą.