0
Krepšelis 0.00

Kvalifikuoti specialistai

Novatoriški baldų sprendimai turi būti įgyvendinti profesionaliai

SEVROLL prekės ženklą papildančios paslaugos

UAB "Dajakuta" būdama oficialiu „Sevroll“ partneriu Lietuvoje siekia užtikrinti pilną klientų aptarnavimą, todėl šį prekės ženklą papildo savo teikiamomis paslaugomis. Įmonės paslaugų spektre galite rasti įvairiapusę kvalifikuotų specialistų pagalbą - nuo konsultacijų ir planavimo iki baldų ir baldų ruošinių gamybos pagal individualų užsakymą.

Baldinių ruošinių gamyba

Bendradarbiaujame tiek su individualiais baldininkais, tiek su įvairaus dydžio baldų gamybos įmonėmis, kurios vertina mūsų, kaip baldinių ruošnių gamintojų ir medienos apdirbimo specialistų, patirtį. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai ir moderni medienos apdirbimo bei frezavimo įranga leidžia kurti aukštos kokybės baldų detales ir komponentus, kurie yra ypač svarbūs norint sėkmingai įgyvendinti klientų projektus.

Baldų gamyba

Mūsų  specialistų komanda yra sukaupusi pakankamai patirties, įgyvendinant daugybę pačių įvairiausių baldų gamybos projektų tiek individualiems klientams, tiek įmonėms ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Būdami lankstūs ir kompetentingi, galime pasiūlyti aukščiausios kokybės baldų gaminių, kurie ne tik suteiks erdvei išskirtinumo, bet ir bus patikimi, juos galėsite ilgai naudoti.

Kitos paslaugos

Nuolat plečiame savo paslaugų spektrą, nes nepaliaudami galvojame apie inovacijas. Galime sukurti jūsų patalpų interjero viziją, pasiūlyti paslaugas, apimančias visus baldų gamybos ir konstravimo etapus, taip pat įvykdyti individualius specifinius užsakymus, pavyzdžiui, pagaminti aliuminio duris, jūsų poreikius atitinkančius stalčių skirtukus, suteikt veidrodžių pjaustymo paslaugas ir dar daugiau.

Stalčių skirtukai pagal jūsų poreikius

Sukurkite harmoniją kasdieniame gyvenime

Galite net nežinoti, kam reikalingas stalčių skirtukas, kol jo neišbandysite. Mūsų specialūs stalčių skirtukai padės jūsų virtuvėje sukurti idealią tvarką, suteiks daugiau elegancijos daiktų saugojimo erdvėms.


Elektroninis katalogas


Naujienos

Peržiūrėkite mūsų paslaugų katalogą. Elektroniniame kataloge rasite visą mūsų paslaugų asortimentą ir informaciją apie jų kainas, todėl užsisakyti tinkamą paslaugą bus lengviau.

Plačiau

Peržiūrėkite naujausius „Sevroll“ gaminius. Čia rasite stumdomų durų sistemų ir baldų furnitūros sprendimus, kurie įsilies į jūsų interjerą ir suteiks kasdieniam gyvenimui daugiau patogumo ir funkcionalumo.


sevroll kokybė

Slenkančios durų sistemosi
Aukščiausios kokybės aliuminio profiliai yra pagrindinis kompaktiškų ir visapusiškai funkcionalių stumdomų, pakabinamų, suveriamų durų ir pertvarų elementas.

Stumdomų durų gamyba
Mūsų specialistai teikia stumdomų durų projektavimo ir gamybos paslaugas sukurdami aukštos kokybės, puikaus dizaino ir lanksčiai integruojamą stumdomų durų sistemą.

Baldų furnitūros gamyba
Siekdami užtikrinti stumodomų durų sistemoms daugiau patogumo ir funkcionalumo, prekiaujame "Sevroll" aukštos kokybės baldų furnitūra.

Papildomos paslaugos
Įvairiapusė kvalifikuotų specialistų pagalba kiekviename interjero kūrimo etape - nuo konsultacijų ir planavimo iki baldų gamybos pagal individualų užsakymą.