0
Krepšelis 0.00

Ratukai, kurie tarnaus visą gyvenimą

Siūlome novatoriškus ir patikimus baldų gamybos sprendimus

Amžina garantija

„Sevroll“ technologai viso gamybos proceso metu rūpinasi, kad gaminiai atitiktų aukščiausius meistriškumo standartus. Tai pirmasis gamintojas rinkoje, suteikęs stumdomų durų ratukams amžiną garantiją.


Novatoriškos technologijos

Ratukai su rutuliniais guoliais gaminami pagal technologiją „Smooth TECH“, todėl veikia tyliai ir stabiliai. Jie apsaugoti nuo dulkių specialiais korpusais, užtikrinančiais ilgaamžiškumą. „Sevroll“ ratukai juda sklandžiai dėl naudojamos specialiosios velenėlių technologijos.

Didžiausias patvarumas

„Sevroll“ amžina garantija taikoma visiems žaliems stumdomųjų durų ratukams. Ši garantija užtikrina, kad viršutiniai ir apatiniai ratukai yra pagaminti iš aukštos kokybės deformacijai atsparaus plieno ir turi didžiausią atsparumą nusidevėjimui.

Žaliojo žiedo standartas

„Sevroll“ gaminius galima lengvai atpažinti iš žalių ratukų arba žaliojo žiedo, kuris yra bendrovės prekės ženklo etalonas.


Stumdomų durų profiliai


Stumdomos durys

Apsilankykite mūsų elektroniniam kataloge ir išsirinkite aukščiausios kokybės aliuminio profilius, su kuriais jūsų baldų projektas taps dar aukštesnio lygio!

Plačiau

Apsilankykite mūsų stumdomųjų durų elektroniniame kataloge, išsirinkite tinkamą savo baldų projekto variantą, o mes padėsime jūsų idėjas paversti realybe!