0
Krepšelis 0.00

Projektuokite baldus atsižvelgdami į savo interjerą

Patikimi aukštos kokybės baldai, kuriuos lengva surinkti.

Koridorius

Sulankstomosios durys yra idealus sprendimas siauroms erdvėms, tačiau jį galima sėkmingai pritaikyti ir turint daugiau vietos. Tokio sprendimo privalumas ⎯ atidarius duris, galima patekti į visą spintos erdvę.

Svetainė

Specialaus dizaino „Sevroll“ profiliams galima pritaikyti ne tik pačius įvairiausius užpildus, bet ir laisvai juos derinti pagal vyraujančias tendencijas. Nuotraukose parodyta spinta, kurioje individualaus dizaino laminato plokštė derinama su baltu „Lacobel“ stiklu.

Knygų spinta

„Sevroll“ durų sistemas ne tik galima pritaikyti nišose nuo grindų iki lubų, bet ir sukurti elegantišką kambario ar biuro knygų spintą bei panašaus tipo baldą.

Studija

Įėjimo durys ⎯ pažangus sprendimas norint atskirti patalpas tiek didesnei, tiek mažai erdvei. Jos projektuojamos taip, kad judėtų išilgai sienos arba, jei įmanoma, įmontuojamos ertmės viduje, todėl neriboja įėjimo į patalpą. Kadangi nėra apatinio bėgelio, grindys vizualiai neskirstomos į atskiras dalis, todėl interjeras tampa funkcionalesnis ir estetiškesnis.

Valgomasis

„Sevroll“ stumdomųjų durų sistemas galima puikiai pritaikyti ir tokiose erdvėse kaip valgomasis ar virtuvė, ypač kai nėra vietos norint įprastai atidaryti duris.

Vaikų kambarys

Vaikų kambario spinta yra gerokai funkcionalesnė ⎯ joje laikomi ne tik drabužiai, bet ir daugybė visokių daiktų. Puikus sprendimas yra įmontuota konstrukcija nuo grindų iki lubų pasirenkant šiltos pastelinės spalvos „Sevroll“ duris.

Drabužinė

Gerai suprojektuota drabužinė, visų pirma, turi būti funkcionali. Tai galima pasiekti pritaikant skirtingus priedus, pavyzdžiui, metalinius ar vytelių krepšius, stalčius, batų lentynas, kaklaraiščių kabyklas, pantografus ir daugiafunkces sukiojamąsias sistemas, kurios šiuo metu yra itin madingos.

Miegamasis

Pasiūlymas sukurtas tiems, kam patinka individualūs sprendimai. Spintos durys sukomponuotos iš vienodų juodo „Lacobel“ stiklo stačiakampių. Stačiakampiai jungiami sidabriniais profiliais. Taip, panaudojant „Sevroll“ pažangiuosius profilius, sukuriama tvirta ir saugi konstrukcija.

Aukščiausio lygio meistriškumas

„Sevroll“ pirmieji rinkoje, pasiūlę amžiną garantiją aukščiausios kokybės plieno viršutinių ir apatinių ratukų mechanizmams.


Įsigykite kataloge


Rekomenduojame

For 20 years Sevroll has been offering the widest selection on the market for sliding, folding and pull-apart door systems, as well as systems for built-in wardrobes and finishing profiles. We have been constantly searching for and introducing, new better technological, construction and material solutions.

Plačiau

Our systems are characterised by reliability, ease of assembly, safety of use and functionality. This has been confirmed by a multitude of awards and achievements for industrial designs, as well as patent rights. We were first to offer a lifetime guarantee for our products.