0
Krepšelis 0.00

Naujienos

Susipažinkite su naujausiais „Sevroll“ gaminiais 
ir profesionalų rekomendacijomis

„Sevroll“ lankstai su švelniu pritraukimu

Jei norite, kad durys veiktų tyliai ir patikimai, rinkitės lankstus su švelniu pritraukimu iš „Sevroll“ asortimento. Komfortišką ir ilgaamžį durų naudojimą užtikrins daugiau nei  80,000 tūkstančių uždarymo/atidarymo ciklų atlaikantys lankstai.  

Tvirti, tačiau tyliai ir sklandžiai veikiantys

Tyliai veikiantis uždarymo mechanizmas leidžia baldus naudoti daug patogiau. „Sevroll“ lankstai kartu su tyliai veikiančiu uždarymo mechanizmu leis durims veikti be jokių smūgių ir triukšmo. Amortizatorių sistema suveikia paskutiniu atidarymo etapu ⎯ dėl susilpnėjusios įtampos lengvos durys apsaugomos nuo trenksmo.


Stumdomų durų sistema HARMONY

Ypač rekomenduojamos vertinantiems elegantiškas ir patvarias slankiojančių durų sistemas. „Harmony“ sistema leidžia pagaminti stumdomas duris, kurių priekinė dalis susilieja į vieną visumą ir sukuria prabangos įvaizdį, o jūs galite patogiai naudotis baldu.

Sklandus, tylus ir švelnus judėjimas

Atidarykite duris švelniai trukteldami priekinę durų dalį už rankenėlės į save ir lengvai pastumdami į šoną. Sistema „Harmony“ leidžia išdėstyti rankenėles bet kurioje priekinės durų dalies vietoje. Ypač švelniai veikianti pavara ir uždarymo su pritraukimu mechanizmai padeda durims judėti lengvai ir tyliai, o visiškai atidarytos durys tobulai uždengia viena kitą.

Peržiūrėti elektroniniame kataloge

Profiliai „Slim line“ ir „Secret line“

Minimalistinio dizaino profiliai specialiai sukurti „Gemini 18“ sistemai, skirtai naudojimui be rankenų.

„Sevroll“ bėgeliai su švelniu pritraukimu

Peržiūrėkite „Sevroll“ rekomenduojamus bėgelius, kurie leidžia pilnai atidaryti ir švelniai uždaryti stalčių. Šie pilno ištraukimo guoliniai bėgeliai padės sukurti funkcionalų baldą. Tai naujos kartos stalčių konstrukcija, užtikrinanti sklandų jų veikimą, kompaktišką dizainą ir patvarumą.

Patraukli kaina už aukštą kokybę

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti galimybę įsigyti aukščiausios kokybės gaminį už protingą kainą. Transformuokite savo namų ar biuro erdvę su „Sevroll“ gaminiais, kuriuos sėkmingai galėsite naudoti ilgus metus.

Peržiūrėti elektroniniam kataloge

„SevrollBox Slim“ stalčių šonai

„SevrollBox Slim“ stalčių šonai net keliose Lenkijos prestižiniuose konkursuose Diament Melbarstwa 2019 ir Meble Plus gavo geriausios metų prekės apdovanojimą. Šis produktas sulaukė taip pat didelio dėmesio tarptautiniu mąstu tarp įvairių šalių baldų gamintojų.

Pritaikyti individualiems poreikiams

„Sevrollbox Slim“ ⎯ dizaino ir spalvų įvairovė, leisianti jums sukurti savo poreikiams pritaikytas stalčių sistemas. Stalčių šonai gali būti keturių aukščių: 84, 116, 167 ir 199 mm, bei dviejų spalvų - baltos arba grafito. Stalčių šonai yra idealios stačiakampio formos, todėl užima mažiau erdvės stalčiaus viduje ir atsiranda daugiau vietos daiktams.

Tvirta konstrukcija, tyliai ir pilnai ištraukiami bei švelniai uždaromi stalčiai sukurti patogiam  naudojimui, kadangi leidžia lengvai pasiekti kiekvieną daiktą.

Peržiūrėti elektroniniam kataloge

Baldinės kojelės

Originalios reguliuojamos ir patvarios baldinės kojelės „Sevroll“ užtikrins jūsų baldų stabilumą. Šios baldų kojelės sukurtos dideliam svoriui atlaikyti ir derinti prie bet kokių parametrų, todėl jas galima lengvai reguliuoti pasirenkant reikiamą aukštį. Kojelės gaminamos 50⎯190 mm aukščio.

Pritaikytos dideliam svoriui

Neribokite savo kūrybiškų idėjų ⎯ baldų kojelės „Sevroll“ išlaikys net ir sunkiausią stalviršį! Nestandartinio dydžio kojelių paviršius sukuria stabilią atramą, o patvari medžiaga sukurta išlaikyti net iki 450 kg svorį. Stačiakampės formos kojelės papildomai sustiprina visą baldo konstrukciją, o tai reiškia, kad net ir esant maksimaliai apkrovai, kojelių aukštį galima lengvai reguliuoti.

Peržiūrėti elektroniniam kataloge

Stumdomų durų sistema PAX ir PAX XL

Rinkitės iš „Sevroll“ PAX serijos stumdomų durų asortimento, kurio išskirtinė ypatybė ⎯ subtilus dizainas ir lenkimui atsparūs profiliai.

PAX - minimalizmas ir modernumas

Dėl minimalistinių profilių PAX suteikia beveik neribotas dizaino galimybes. Sistema leidžia laisvai derinti stiklo ir faneruotų paviršių spalvas be pastebimų sudūrimų.

PAX XL - tobula elegancija

Sistema PAX XL yra ypač lengvai montuojama ir leidžia sukurti nuostabias duris. Sistema gali būti dviejų spalvų ⎯ sidabro ir balta. Durų apdaila akcentuojama subtiliu profiliu aplink išorinį apvadą.

Peržiūrėti elektroniniam kataloge

Stumdomų durų sistema COMPACT

Sužinokite daugiau apie „Sevroll“ laisvai pastatomų spintų sistemas „Compact“ su vos pastebimais elegantiškais bėgeliais, patikimais profiliais ir dar daugybe privalumų.

Modernus dizainas

Pagrindinis šios sistemos privalumas yra jos kompaktiška ir moderni išvaizda, tobulai susiliejanti su dabar madingais beveik nematomais bėgeliais ir pritaikyta plačiam 18 mm plokščių spalviniam spektrui.

COMPACT iš kitų sistemų išsiskiria viršutiniame bėgelyje paslėptais švelnaus pritraukimo mechanizmais. Dėl bėgelį maskuojančių profilių aplink korpusą, viršutinis ir apatinis korpuso apvadai tampa nereikalingi.

Peržiūrėti elektroniniam kataloge

Aukščiausio lygio meistriškumas

Esame pirmieji rinkoje, pasiūlę amžiną garantiją aukščiausios kokybės plieno viršutinių ir apatinių ratukų mechanizmams.
                                                        

Stumdomų durų sistema EDEN

„Eden“ padės sukurti minimalistinę, modernią ir su PAX gaminiais suderinamą daiktų saugojimo erdvę. Pasirinkus PAX ar PAX XL rėmus, sistema „Eden“ taps beveik nematoma. Šis švarus ir modernus sprendimas suteiks laisvę kūrybingai dekoruoti spintos duris.

Tobulas judėjimas neturint tradicinio pagrindo

Durų pagrindas ⎯ nematomas, tad durys gali judėti labai arti grindų. Dėl specialios stumdomosios sistemos konstrukcijos durys vienos su kitomis prasilenkia sklandžiai ir lengvai, nes jų svorį laiko tik apatinis bėgelis.

Išilgai horizontalių profilių esantys kreipiamieji grioveliai leidžia lengvai išgręžti varžtų angas, todėl sistemą lengva sumontuoti. Papildomai montuojami švelnaus pritraukimo mechanizmai suteikia dar daugiau patogumo ir akcentuoja sistemos kokybę.


Peržiūrėti elektroniniam kataloge

Aliuminio sistemos LINEA

LINEA aliuminio profiliai tiks tiems, kam patinka įvairovė, nesudėtingas montavimas, ilgalaikė kokybė ir minimalistinis dizainas.

Bet kokiam aukščiui ir bet kokioje erdvėje

„Linea“ sukurta maksimaliai išnaudoti vidinę erdvę spintoje, drabužinėje ar tiesiog parduotuvės erdvėje. Sistemą „Linea“ galima pritaikyti bet kokiai iki 3 m aukščio erdvei, tad tai neįtikėtinai įvairiapusiškas ir praktiškas sprendimas.

Lentynas ir kabyklas galima lengvai išdėstyti pagal savo poreikius, tad sistema „Linea“ tinka saugoti įvairiausių dydžių daiktams. Kiekviena atrama montuojama atskirai, todėl galima nesunkiai reguliuoti lentynų ir strypų aukštį.


Peržiūrėti elektroniniame kataloge

Suvarstomų durų sistema FOLD

„Sevroll“ rekomenduoja suvarstomų durų sistemą FOLD, kuri yra funkcionali ir gali būti pritaikyta ypač mažoje erdvėje.       

Daugiau vietos, mažiau rūpesčių

Spintos sistema „Fold“ išvaduos jus nuo rūpesčių, kaip išdėstyti vidinius spintos elementus, pavyzdžiui, stalčius ar lentynas. Vienas lengvas durų truktelėjimas atvers jums visą spintos turinį ir paliks daugiau erdvės kambaryje.

Uždarytos spintos durys susilieja į vieną visumą. Sukurta taip, kad būtų ir patogu, ir elegantiška. Spintos sistema „Fold“ tobulai įsilieja į bet kokį interjerą ir suteikia išskirtinumo.

Peržiūrėti elektroniniame kataloge                                                                      

Stumdomų durų sistema IDEA

Sužinokite daugiau apie stumdomų durų sistemą IDEA. Ji rekomenduojama norintiems estetiškos, patogiai ir ilgai eksplotuojamos spintos.

Subtilus dizainas

Uždarytos spintos durys susilieja į vieną visumą. Tokio tipo stumdomosios durys erdvėje atrodo prabangiai ir yra ypač patogios naudoti.

Sumontuoti labai paprasta, nes vienas bėgelis montuojamas prie viršutinio ir apatinio spintos žiedo. Kadangi viršutinės durys juda viršutiniame bėgelyje, o likusieji sparneliai juda apatiniame bėgelyje, viršutinis žiedas yra mažiau apkraunamas. Dėl to durys neišlinksta prasilenkdamos tarpusavyje

Peržiūrėti elektroniniame kataloge