0
Krepšelis 0.00

Rekomenduojame

2020 rugsėjo 26
Lankstai su švelniu pritraukimu SEVROLL
Jei norite, kad durys veiktų tyliai ir patikimai, rinkitės lankstus su švelniu pritraukimu iš „Sevroll“ asortimento. Komfortišką ir ilgaamžį durų naudojimą užtikrins daugiau nei 80,000 tūkstančių uždarymo/atidarymo ciklų atlaikantys lankstai.
2020 rugsėjo 26
Stumdomų durų sistema HARMONY
Ypač rekomenduojamos vertinantiems elegantiškas ir patvarias slankiojančių durų sistemas. „Harmony“ sistema leidžia pagaminti stumdomas duris, kurių priekinė dalis susilieja į vieną visumą ir sukuria prabangos įvaizdį, o jūs galite patogiai naudotis baldu.
2020 rugsėjo 26
Profiliai SLIM LINE ir SECRET LINE
Minimalistinio dizaino profiliai specialiai sukurti „Gemini 18“ sistemai, skirtai naudojimui be rankenų.
2020 rugsėjo 26
Bėgeliai su švelniu pritraukimu SEVROLL
Peržiūrėkite „Sevroll“ rekomenduojamus bėgelius, kurie leidžia pilnai atidaryti ir švelniai uždaryti stalčių. Šie pilno ištraukimo guoliniai bėgeliai padės sukurti funkcionalų baldą. Tai naujos kartos stalčių konstrukcija, užtikrinanti sklandų jų veikimą, kompaktišką dizainą ir patvarumą.
2020 rugsėjo 26
Stalčių šonai SEVROLLBOX SLIM
„SevrollBox Slim“ stalčių šonai net keliose Lenkijos prestižiniuose konkursuose Diament Melbarstwa 2019 ir Meble Plus gavo geriausios metų prekės apdovanojimą. Šis produktas sulaukė taip pat didelio dėmesio tarptautiniu mąstu tarp įvairių šalių baldų gamintojų.
2020 rugsėjo 26
Baldinės kojelės SEVROLL
Originalios reguliuojamos ir patvarios baldinės kojelės „Sevroll“ užtikrins jūsų baldų stabilumą. Šios baldų kojelės sukurtos dideliam svoriui atlaikyti ir derinti prie bet kokių parametrų, todėl jas galima lengvai reguliuoti pasirenkant reikiamą aukštį. Kojelės gaminamos 50⎯190 mm aukščio.
2020 rugsėjo 26
Stumdomų durų sistema PAX ir PAX XL
Rinkitės iš „Sevroll“ PAX serijos stumdomų durų asortimento, kurio išskirtinė ypatybė ⎯ subtilus dizainas ir lenkimui atsparūs profiliai.
2020 rugsėjo 26
Stumdomų durų sistema COMPACT
Sužinokite daugiau apie „Sevroll“ laisvai pastatomų spintų sistemas „Compact“ su vos pastebimais elegantiškais bėgeliais, patikimais profiliais ir dar daugybe privalumų.
2020 rugsėjo 26
Stumdomų durų sistema EDEN
„Eden“ padės sukurti minimalistinę, modernią ir su PAX gaminiais suderinamą daiktų saugojimo erdvę. Pasirinkus PAX ar PAX XL rėmus, sistema „Eden“ taps beveik nematoma. Šis švarus ir modernus sprendimas suteiks laisvę kūrybingai dekoruoti spintos duris.
2020 rugsėjo 26
Aliuminio sistema LINEA
LINEA aliuminio profiliai tiks tiems, kam patinka įvairovė, nesudėtingas montavimas, ilgalaikė kokybė ir minimalistinis dizainas.