0
Krepšelis 0.00

Compositor

„Compositor“ yra modernus įrankis, kuriuo galima suprojektuoti stumdomų, sulankstomų ir atitraukiamų durų fasadus. Šiuo metu yra išleista „Compositor 5“ versija su naujomis funkcijomis ir patobulinimais, kad baldų projektavimas būtų dar paprastesnis.

Naudodami programą, visų pirma pasirenkame durų konstrukcijos sistemą, tada renkamės jų specifikaciją, skersinių konfigūraciją ir užpildą, o procesą baigiame vizualizacija, kainos įvertinimu ir ataskaita.

Naudotojas gali peržiūrėti visą „Sevroll“ pasiūlymą. Naudotojo atliekamas procesas nuolat stebimas ir jis informuojamas apie bet kokias klaidas arba nerekomenduojamus sprendimus. Taip projektuojant sąvaras programa gali parinkti vieną ar kelis skersinių tipus, kuriuos galima naudoti paruoštoje durų konfigūracijoje. Be to, turite galimybę konfigūruoti spintos fasado matmenis, sąvarų skaičių, kampų profilius, bėgelius ir ratukus, taip pat įmontuoti švelnaus uždarymo mechanizmus.

Procesas baigiamas technine ataskaita su durims reikalingų gaminių sąrašu, papildomomis kiekvieno etapo ypatybėmis, pavyzdžiui, informacija apie profilių paruošimą, plokščių dydį ar konkrečiai durų sąvarai reikalingų priedų skaičių. Ataskaitą ir kainos išklotinę, taip pat pirkimo užsakymą galima atsispausdinti.

Jei turite klausimų ar norite, kad padėtume jums instaliuoti „Compositor“ programą susisiekite su mūsų personalu tel. numeriu +370 618 56453 arba el. paštu uzsakymai@sevrol.lt

Čia galite atsisiųsti programą COMPOSITOR ir instaliuoti ją savo kompiuteryje.